OFERTA

Oferujemy szeroką gamę produktów, a także interesujący zakres usług. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo atrakcyjną ofertę, zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

Specjalizujemy się w produkcji drewna budowlanego, jak więźba dachowa, kantówka budowlana, łaty, kontrłaty, krokwy, stemple i żerdzie.

Oferujemy również taki materiał, jak tarcica obrzynana i nieobrzynana ( o grubości 25 mm, 32 mm, i 50 mm), a także świerkowa i sosnowa deska podbitkowa elewacyjna.

Proponujemy ponadto drewno kominkowe liściaste, jak buk, dąb i brzona ( w długości 1,0 m i 1,2 m), a także drewno tartaczne w klocu gatunków: sosna, jodła i modrzew.

Dokonujemy profesjonalnej impregnacji drewna metodą zanurzeniową, do której stosujemy środki najwyższej jakości, posiadające wymagane atesty.

Służymy szeroką pomocą oraz doradztwem.

Jesteśmy także do dyspozycji dla klientów, którzy życzą sobie kompleksową usługę włączając transport drewna.

WYCENA
Naszym klientom zapewniamy indywidualną wycenę zamówień. Aby otrzymać wycenę prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail czy też formularza kontaktowego umieszczonego na stronie w dziale kontakt.

Opisując zamawiane produkty prosimy uwzględnić takie parametry jak ilość, dokładne wymiary, rodzaj materiału oraz jego przeznaczenie. Pozwoli nam to wykonać dokładniejszą wycenę zamówienia.

Prawo autorskie © 2015 www.tartakwrobel.pl